Lenovo ThinkPad 10 20C10027MC

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
Windows 8.1 Pro
Typ procesoru
Intel Atom
Velikost paměti
64 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
8 Mpx
Hmotnost
600 g
LTE
ano
Bluetooth
ano
HDMI
ano
WiDi
ano
GPS
ne
Slot pro paměťovou kartu
ano
3G
ano
Čtečka otisků prstů
ano
Velikost RAM paměti
4 GB
Úhlopříčka displeje
10.1 palce
Rozlišení displeje
1920 x 1200

Parametry produktu

Operační systém
Windows 8.1 Pro
Typ procesoru
Intel Atom
Velikost paměti
64 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
8 Mpx
Hmotnost
600 g
LTE
ano
Bluetooth
ano
HDMI
ano
WiDi
ano
GPS
ne
Slot pro paměťovou kartu
ano
3G
ano
Čtečka otisků prstů
ano
Velikost RAM paměti
4 GB
Úhlopříčka displeje
10.1 palce
Rozlišení displeje
1920 x 1200

Popis produktu

Funkce pro firemní využití

Tento tablet je ideální pro firemní využití. Využívá čtyřjádrový procesor Intel®, systém Windows 8.1 a HD grafiku, která je čtyřikrát rychlejší než předchozí generace.

Špičková všestrannost díky několika režimům použití

Na cestách si můžete užívat výhod snadné přenosnosti v režimu Tablet, nebo můžete tablet připojit k volitelné dokovací stanici s klávesnicí, dokovací stanici ThinkPad Tablet Dock nebo monitoru a používat jej jako notebook nebo stolní počítač. Chcete-li sledovat video nebo prezentaci, otočte volitelný kryt Quickshot a přejděte do režimu Stojánek.

Full HD (1920 × 1200) displej s technologií IPS

Ostrý 10,1" širokoúhlý displej využívá technologii IPS (In-Plane Switching) a vyznačuje se živými barvami a pozorovacími úhly téměř 180 stupňů. 10bodová vícedotyková technologie

Bezchybně pracuje s Windows 8 a nabízí přesné ovládání.

Snadná správa

Mějte svá data v bezpečí díky funkcím, jako jsou Mobile Device Management, Workplace Join nebo funkci VPN, která se automaticky spustí, když uživatel vybere aplikací či funkci vyžadující přístup k firemním datům.

Podpora hardwaru

Bezproblémové připojení externího hardwaru, nativní podpora technologie Miracast pro bezdrátový přenos obrazu, tisk pomocí technologie Wi-Fi Direct nebo párování tiskáren pomocí technologie NFC (Near-Field Communication) jediným klepnutím.

Dvě HD kamery s rozlišením 1080p

Přední webkamera s rozlišením 2 Mpx pro dokonale ostrý obraz při videokonferencích doplněná o dvoupásmové digitální mikrofony s funkcí potlačení šumu a optimalizací VoIP. Zadní webkamera s rozlišením 8 Mpx, automatickým ostřením, bleskem a možností nahrávání videa.

Možnosti online konektivity

Integrované rozhraní 802.11 a/b/g/n Wi-Fi, technologie Bluetooth® 4.0, podpora technologie Miracast a volitelné připojení 3G/4G umožňují připojení k internetu kdekoli na světě.

Volitelný kryt Quickshot

Mějte tablet neustále schovaný v krytu, dokonce i během focení. Stačí jednoduše posunutím záklopky v rohu krytu odhalit objektiv a automaticky se spustí aplikace fotoaparátu v systému Windows 8.1. Magnetická uzávěrka rovněž aktivuje a ukončuje režim spánku tabletu.

Podpora elektronického pera

S volitelným elektronickým perem ThinkPad můžete provádět různé funkce na kapacitní dotykové obrazovce — pohyb, přetažení, otevření, klepnutí, včetně funkcí pravého tlačítka myši — a převést ručně psaný text do digitální podoby.

HDMI výstup

Výstupní konektor mini HDMI umožňuje snadné připojení k HD televizoru nebo jinému monitoru.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.