Lenovo Yoga Book ZA160001CZ

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
Windows 10 Pro
Typ procesoru
Intel Atom
Velikost paměti
4 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
8 Mpx
Hmotnost
690 g

Recenze

  Parametry produktu

  Operační systém
  Windows 10 Pro
  Typ procesoru
  Intel Atom
  Velikost paměti
  4 GB
  Rozlišení zadního fotoaparátu
  8 Mpx
  Hmotnost
  690 g

  Popis produktu

  Aplikace NoteSaver a stylusové pero Real Pen se skutečným inkoustem – nový, přirozený způsob psaní poznámek.

  Pište inkoustem na papír pomocí pera Real Pen a Yoga Book vaše poznámky bez nejmenších potíží převede do digitální podoby. Poznámky tak budete moci upravovat, organizovat, slučovat a sdílet během pár okamžiků. Dodaná psací podložka Book Pad vám umožní magneticky upevnit papíry, takže budou držet na místě. Celou dobu můžete na obrazovce sledovat, jak se vám vaše poznámky digitalizují před očima, nebo můžete prostřednictvím aplikace Lenovo NoteSaver využít zařízení Yoga Book jako inteligentní psací podložku – otevřenou pro nejpřirozenější způsob psaní poznámek. Od teď už nikdy neztratíte přehled o svých nápadech a inspiracích.

  Klávesnice Halo na vyžádání s hmatovou odezvou – usnadňuje veškerou práci.

  Když potřebujete udělat nějakou práci, stačí jen otevřít zařízení Yoga Book v režimu psaní a snadno vše potřebné napsat pomocí klávesnice Halo. Klávesnice Halo se zobrazí jen na vyžádání ve chvíli, kdy ji skutečně potřebujete. Klávesnice optimalizovaný pro software provádí automatické dokončování a automatické opravování hned během psaní – práce tak bude přesnější a půjde vám rychleji od ruky. Hmatová odezva a klávesové zkratky zajišťují zážitek na úrovni skutečné klávesnice, když přinášejí to nejlepší z hardwaru i softwaru do dosud nejchytřejší a nejtenčí klávesnice. Od teď si s sebou můžete nosit svoji klávesnici kamkoli, aniž byste vůbec zaznamenali její váhu.

  Pište pomocí pera Real Pen jako skutečný profík.

  Když vás navštíví umělecká múza, zařízení Yoga Book je připraveno vám pomoci. Když je klávesnice vypnutá, podložka Create Pad a pero Real Pen vám poskytnou přesnost a ovládání, které očekáváte od tradičního pera a papíru. Kreslit lze pomocí dodaného pera Real Pen, které dokáže rozpoznat 2048 úrovní tlaku – při každé pohybu tak identifikuje i ty nejdrobnější nuance. S bateriemi si nemusíte lámat hlavu – pero Real Pen není třeba dobíjet vůbec nikdy. Ještě kreativnější můžete být při použití obou rukou: jednou můžete na obrazovce vybírat nástroje, posouvat a přibližovat, zatímco druhou rukou můžete pomocí pera Real Pen kreslit na podložce Create Pad. Nejlepší ze všeho je, že svoje výtvory uvidíte ožívat na displeji – na rozdíl od většiny tabletů, kde si při kreslení blokujete rukou výhled na displej.

  Tenké, lehké a s celodenní výdrží baterie – popusťte uzdu své představivosti, ať jste kdekoli.

  Při otevření má zařízení Yoga Book tloušťku jen 4,55 mm a váží pouze 690 g. Na jediné nabití navíc vydrží fungovat až 12 hodin – kdekoli tak budete moci rozvinout svoji kreativitu opravdu naplno. Jeho ohromující tělo je vyrobeno z prémiové kvalitní slitiny hliníku (Al) a hořčíku (Mg). Yoga Book je k dispozici v šedém (Gunmetal Grey) a zlatém (Champagne Gold) barevném provedení. Po vybalení zařízení Yoga Book můžete očekávat, že se za ním každý otočí.

  Skvělý operační systém Windows.

  Při práci ve známém prostředí systému Windows produktivita tabletu strmě stoupá. Práce vám půjde rychle od ruky díky mobilním verzím aplikací Word, Excel a PowerPoint.

  Vyberte si režim, který bude vyhovovat vašim potřebám.

  Díky pantu s rozsahem 360º lze zařízení Yoga Book použít ve 4 různých režimech, které vyhoví vašemu životnímu stylu: volně ležící režim pro tvorbu umožňující kreslení a psaní poznámek, režim procházení fungující jako kompaktní 10,1" tablet, režim sledování pro skvělou zábavu a režim psaní, v němž se zařízení chová jako pracovní notebook. Nenechte se mýlit – Yoga Book v sobě ukrývá vše, co potřebujete pro svůj hektický život.

  Nic vás během dne nebude brzdit.

  Procesor Intel® Atom™ vám dává do rukou pokročilé technologie a úžasné možnosti zabalené do extra tenkého a lehkého čipu, který je energeticky efektivnější – ideální pro dlouhou výdrž vašich mobilních zařízení na cestách.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  100 %
  průměr z 1 hodnocení
  5
  1 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Yoga Book je hybrid, který se i díky možnosti zvolit různé operační systémy převtělí do nástroje, který potřebujete více. Pokud zvolíte Android, je výborným zařízením ke konzumaci obsahu a například v práci či ve škole můžete jednoduše tvořit poznámky. Pokud ale oceníte spíše notebook, může být díky Windows 10 i jím.

   Zobrazit video recenzi

  • Yoga Book je hybrid, který se i díky možnosti zvolit různé operační systémy převtělí do nástroje, který potřebujete více...

   Zobrazit celou recenzi na mobilenet.cz

  • Netradiční tablet má zvláštní klávesnici. S ní se musíte naučit a pokud píšete všemi deseti, může to být dost velký prob...

   Zobrazit celou recenzi na www.geeklife.cz

  • Lenovo Yoga Book vyniká hlavně kompaktními rozměry, bezproblémovým ovládáním a solidní výbavou. Zajímavostí je i speciál...

   Zobrazit celou recenzi na www.testado.cz

  • Lenovo Yoga Book / Jokerovy recenze #55 - YouTube

   Zobrazit video recenzi

  • Unikátně řešená klávesnice může sloužit jako tlakově citlivý tablet. V prodeji s Windows 10 Pro a s Androidem 6. Použitý...

   Zobrazit celou recenzi na www.zive.cz