Lenovo Yoga Tablet ZA0G0084CZ

Rozlišení zadního fotoaparátu
13 Mpx
665 g

• , zakoupeno v CZC.cz

Produkt staršího typu jsem již měl 6 let, byl jsem s ním spokojený, tak jsem si pořídil novější verzi.

• , zakoupeno v Electro World

• Vše funguje jak má. Tablet je svižný a výkonný. Má spoustu užitečných funkcí (hardware, software si doinstaluje uživatel snadno sám). Dobře padne do ruky a snadno se používá. Má velkou výdrž na baterii a dodávaná nabíječka jej snadno dobije za pár hodin.

Vyšší cena, ale ta se vzhledem k výkonu zařízení dá očekávat.

• , zakoupeno v Electro World

Bezvadný tablet,zatím nejlepší co jsem měl,a projektor to je ta největší bomba,oproti jiným a za tu cenu,lepší jsem zatím nepoznal.

Operační systém
64 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
13 Mpx
665 g

• Produkt: Lenovo YOGA TABLET 3 PRO LTE PICO PROJEKTOR technologie ANYPEN PUMA BLACK = černá
  • Part number: ZA0G0084CZ
  • Model type: ZA0G
  • Procesor: Intel Atom® x5-Z8550 Processor (2M Cache, up to 2.40 GHz), 4-cores,
  • Paměť: 4GB LPDDR3 1600
  • Harddisk/uživatelská paměť: 64GB (e-MMC), rozšiřitelná via microSD (128GB max)
  • Grafika: integrovaná na chipsetu
  • Displej: Premium 10,1" IPS, WQXGA (2560x1600), 299 PPI, 10-point multitouch, pozorovací úhel 178°
  • Fotoaparát-kamera: čelní webkamera 5MP FF, zadní fotoaparát 13MP autofocus

Speciální funkce:

• 180° otočný PICO projektor, integrovaný v bateriové části tabletu, 50 lumenů, 2,5W lampa, zobrazovací plocha až 70"
  • použití prémiových materiálů: kov, kůže, plast + fascinující design
  • voděodolný IP21
  • Integrované senzory: Akcelerometr (G-sensor), vibrace, GPS & GLONASS, e-Compass, Ambient Light,
  • Ovládání: multitouch (prsty), HW tlačítka (zap/vyp + hlasitost, technologie ANYPEN = pro psaní a kreslení na displej nepotřebujete stylus. Jednoduše použijte tužku, propisku, pero ... cokoliv pro psaní přímo na displeji.
  • Audio: podpora Dolby ATMOS 4x čelní stereo JBL reproduktory, integrovaný mikrofon
  • Komunikace: Bluetooth 4.0, 4G=LTE

Síť:

WiFi a/b/g/n/ac, 2.4G&5G, MIMO 2G 2,3,5,8 3G WCDMA 1,2,3,4,5,6,8,9,19 3G TDSCDMA 34,39

FDD LTE 1,3,4,7,8,12,20,25,26,2,5,9,17,18,19

TDD LTE 38,39,40

• Porty/sloty: 3,5mm audio jack, microUSB (OTG), slot pro microSD, slot pro microSIM
  • Operační systém: Android™ 6.0
  • Baterie: 2čl 10200mAh Li-Polymer (funkce OTG umožňuje použít tablet i jako powerbanku)
  • Výdrž baterie: až 18 hodin (!!!) při práci přes WiFi, stand-by až 10 dnů
  • Napájení: 12V / 2A adaptér s funkcí rychlonapájení
  • Hmotnost: 620g
  • Rozměry: 179,2 x 247 x 3,0-9,2 mm
  • Záruka NT: 2 roky mail-in

Obrázek má pouze informativní charakter a nemusí nutně zobrazovat přesnou podobu daného modelu.

• , zakoupeno v CZC.cz

• , zakoupeno v Electro World

Vyšší cena, ale ta se vzhledem k výkonu zařízení dá očekávat.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Splňuje vše moje očekávání

• , zakoupeno v Electro World

Převedení fotek a videí z telefonu nelze např. přez WiFi Direct nebo NFC , ale pouze přez Bluetooth a nebo přímo přehráním SD karty a uložením přímo do zařízení...