Microsoft Surface Pro 4 128GB SU5-00004

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Microsoft (SU5-00004) Microsoft Surface Pro 4 128GB Core M 4GB Business

• Před 20 dny jsem si v Alza.cz objednal Microsoft Surface 4 Pro. Zvolil jsem vás jako dražšího ale renomovaného výrobce, protože potřebuji kvalitní pracovní nástroj. Po 20 dnech přestal fungovat adaptér (což se může stát). Prodejce Alza.cz mi sdělil, že jedinou možností nápravy je odeslání adaptéru spolu s celým PC do zahraničního servisu, kde bude pravděpodobně měsíc. To si nemohu dovolit, je to pro mě pracovní nástroj. Dále mi sdělili, že si mám zazálohovat data(bez adaptéru). Jsem zklamán.

NE