Microsoft Surface Pro 4 256GB CR3-00004

Bluetooth
Slot pro paměťovou kartu

Bluetooth
    Slot pro paměťovou kartu

Multidotykový tablet PC Microsoft Surface Pro potěší výkonnou hardwarovou výbavou. Z ní oceníte zejména 256GB SSD a 8GB RAM. Napište svá vlastní pravidla Někdy musíte porušit pravidla, abyste dosáhli velkých věcí. To je důvod, proč Microsoft vyvinul Surface Pro. Tablet, který nahradí váš notebook.Pojďte se podívat na hlavní vlastnosti Surface Pro: Lehký a výkonný Surface Pro 4 běží na systému Windows 10, je tenčí než MacBook a rozběhne veškerý váš software pro stolní počítače.VypnutoVynechat z LightBoxu Úžasný displej 12,3" displej PixelSense má extrémně vysoký kontrast a nabídne vám obraz, který může soupeřit se skutečným světem. Neuvěřitelně mobilní Výkonnější a lehčí než kdykoliv předtím. Díky pouhým 766 gramům je Surface Pro 4 ten nejvšestrannější a nejproduktivnější zařízení, jaké jste kdy měli v rukou. Práce na cestách S polohovatelným stojánkem zastane Surface Pro 4 výkonný notebook, včetně veškerého softwaru. VypnutoVynechat z LightBoxu Cortana jedním kliknutím Kliknutím a podržením horní části stylusu Surface Pen aktivujete Cortanu, vaši opravdovou osobní digitální asistentku. Okamžité poznámky S jediným kliknutím stylusu Surface Pen se zobrazí prázdná stránka OneNote pro rychlé poznámky. Pište přirozeně Díky technologii Palm Block si vaše ruka může odpočinout na obrazovce a psát tak stejně přirozeně, jako na papíru.  Ideální do školní lavice Ultralehký a neuvěřitelně všestranný. Surface Pro běží plně pod systémem Windows, takže si svou práci můžete vzít kamkoliv. S nejnovější řadou procesorů Intel, je toto zařízení ideální do školní lavice, pro práci v kavárně, nebo pro večery plné zábavy ve vašem pokoji.

1zákazník doporučuje produkt
    • Microsoft Surface Pro 4 je jeden z poměrně mála tabletů, které se mohou pochlubit stejným výkonem, jako mají notebooky. Naše varianta s procesorem Intel Core m3 je ale opravdu základní a slouží především pro ryze nenáročné pracovní účely. Varanty s vyšším výkonem ale vypadají opravdu zajímavě. K tomu přidejme hořčíkové a perfektně pevné tělo a displej s digitizérem a rázem máte ultimátní přenosné zařízení. Výdrž baterie je v našem případě skvělá, co ale předvedou výkonnější varianty jen těžko odhadneme. Tablet jsme také dostali bez klávesnice, kterou lze připojit pomocí magnetických konektorů na spodní hraně tabletu, a kterou jsme tak pro vás nemohli otestovat.

Zobrazit video recenzi

Zobrazit celou recenzi na mobilenet.cz

• V zásadě se jedná o mimořádně kompaktní zařízení, které je navíc osazeno vzhledem k velikosti i váze velmi slušnou hardw...

Zobrazit celou recenzi na twogentlemen.cz

• Váha zařízení
      • Čistý design
      • Málo konektorů
      • Bez klávesnice v balení
      • Umístění tlačítek

Zařízení Microsoft Surface Pro 4 je velmi povedeným hardwarovým kouskem za který si nechá společnost Microsoft náležitě zaplatit. Za tuto cenovku zákazník nedostane standardně klávesnici, ale musí si ji dokoupit. Výhodou je, ze výrobce přidává alespoň digitální pero Surface Pen a nabízí rychlý servis právě pro majitele Surface zařízení. Surface Pro 4 je velmi hezké zařízení s mnoha vylepšeními. Ztrácí body v konektivitě a také nelogickým příslušenstvím. Většina zákazníků by ale rozhodně ocenila přibalení klávesnice spíš, než pera.

Myslíme si, ze s několika vylepšeními se může Microsoft Surface stát skvělým zařízením, od kterého se budou ostatní inspirovat a budou vytvářet podobně skvělá zařízení. My se již těšme na novou generaci a doufejme, že se nám opět dostane do redakce.

Celou recenzi si můžete přečíst zde: http://techbrain.cz/2017/03/21/microsoft-surface-4-stribrny-nedostupny-velikan/

• Před 20 dny jsem si v Alza.cz objednal Microsoft Surface 4 Pro. Zvolil jsem vás jako dražšího ale renomovaného výrobce, protože potřebuji kvalitní pracovní nástroj. Po 20 dnech přestal fungovat adaptér (což se může stát). Prodejce Alza.cz mi sdělil, že jedinou možností nápravy je odeslání adaptéru spolu s celým PC do zahraničního servisu, kde bude pravděpodobně měsíc. To si nemohu dovolit, je to pro mě pracovní nástroj. Dále mi sdělili, že si mám zazálohovat data(bez adaptéru). Jsem zklamán.

NE