Microsoft Surface Pro 4 256GB TH2-00004

Bluetooth
Slot pro paměťovou kartu

Bluetooth
    Slot pro paměťovou kartu

Mimořádné zařízení 2v1 s výkonným procesorem Intel Core i7 s 16 GB RAM a pamětí 256 GB. Skvělý výkon podporuje i grafická karta Intel Iris Graphics, kterou ocení i profesionální uživatelé. OS Windows 10 Pro. 12,3“ displej tabletu podporuje 10bodové dotykové ovládání. Samozřejmostí je Wi-Fi a Bluetooth technologie a řada portů. Tablet také disponuje dvěma fotoaparáty s rozlišením 5 a 8 MPx a stereo reproduktory se zvukem Dolby Audio.

• Před 20 dny jsem si v Alza.cz objednal Microsoft Surface 4 Pro. Zvolil jsem vás jako dražšího ale renomovaného výrobce, protože potřebuji kvalitní pracovní nástroj. Po 20 dnech přestal fungovat adaptér (což se může stát). Prodejce Alza.cz mi sdělil, že jedinou možností nápravy je odeslání adaptéru spolu s celým PC do zahraničního servisu, kde bude pravděpodobně měsíc. To si nemohu dovolit, je to pro mě pracovní nástroj. Dále mi sdělili, že si mám zazálohovat data(bez adaptéru). Jsem zklamán.

NE