Nový Apple iPad 16GB Wi-fi MD328HC/A

74 %

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
iPadOS
Typ procesoru
Apple A5
Velikost paměti
16 GB
Hmotnost
652 g
WiFi
ano
Úhlopříčka displeje
9.7 palce
Rozlišení displeje
2048 x 1536
Výdrž baterie
10 hodin

Recenze

 • , zakoupeno v Electro World

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Display
  • Nic

  Super vsechno

Parametry produktu

Operační systém
iPadOS
Typ procesoru
Apple A5
Velikost paměti
16 GB
Hmotnost
652 g
WiFi
ano
Úhlopříčka displeje
9.7 palce
Rozlišení displeje
2048 x 1536
Výdrž baterie
10 hodin

Popis produktu

Žádné pokračování, žádný iPad 3. Je tady zcela Nový iPad, který přichází se skvělým retina displejem, dvoujádrovým A5X čipem a čtyřjádrovou grafickou jednotkou. Nový iPad je nyní dokonalý. U Nového iPadu se zapracovalo opravdu na všem a je lepší, než-li si dokážete představit.

Nový iPad 16 GB a jeho retina displej

Nový iPad 16 GB disponuje více jak 3,1 miliony pixelů a jedná se tak vůbec o nejlepší displej, který kdy byl na mobilním zařízení použit. A5X čip nového iPadu s čtyřjádrovou grafikou, dělá tohoto nováčka ještě plynulejším, než kdykoliv předtím.

HD video na Novém iPadu 16 GB

Pěti megapixelový fotoaparát se skvělou optikou umožnňuje Novému iPadu 16 GB stříhat například 1080p i HD video. Chce někdo víc?

Nový iPad 16 GB si s daty rozumí

Nový iPad se připojí k rychlé datové síti po celém světě, včetně HSPA. Takže, ať jste kdekoli, stahujte s iPadem bez problému videa, aplikace z App Store, hudbu a řešte své emaily v neskutečné rychlosti. iLife i iWork pro iPad 16 GB iMovie, GarageBand a nově iPhoto pro iPad. Jedná se o výkonné, zároveň i snadno ovladatelné aplikace. Udělejte si život s novým iPadem snažší.

Nový iPad 16 GB s iOS 5 a iCloud

Mobilní systém iOS je nejvyspělejším operačním systémem pro mobilní zařízení na světě. iOS 5 je základem Nového iPadu. Ukládejte s iCloud svoje data bezdrátově. Nový iPad nabízí ten nejvyšši standart.  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

21zákazníků doporučuje produkt
1zákazník nedoporučuje produkt
74 %
průměr z 110 hodnocení
5
58 ×
4
21 ×
3
10 ×
2
5 ×
1
16 ×