NVIDIA Shield 940-81761-2505-200

88 %

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Recenze

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Kromě nevýhody velké spotřeby baterie je to perfektní věc. Obzvláště kladně hodnotím grafiku, perfektní zvuk díky reprákům ve předu a rychlost tabletu díky rychlému jádru (lze měnit výkon jádra na tři stupně přednastavené nebo vlastní styl). Bez problémů lze na něm steamovat hry z PC do TV nebo hry přímo z tabletu na TV/monitor. Propojení je snadné. Na TV se zobrazují v ještě hezčí grafice než v tabletu, ale i v tabletu je skvělá grafika. Hry lze nahrávat jako videa a steamovat jako v PC - nahrávání obrazovky.
  • Dále je 4K ready - to znamená, že film, který lze pustit ve 4K sice na tabletu v nejvyšší kvalitě neuvidíte, ale když si ho pustíte z tabletu do 4K televize, tak uvidíte téměř kvalitu 4K zobrazení.
  • Program Lasso capture umožní zachytit jakoukoli část obrazovky. Je zde Camera awsome, která umožňuje slowmotion video - tedy nahrání zpoleného videa, vypadá to velmi efektivně a někdy i vtipně.
  • LTE funguje velmi dobře, tam kde jsem nikdy neměl signál (na chatě mezi stromy) se chytí bez problémů a načte video nebo něco stáhne.
  • Pokud propojíte tablet s TV a hrajete přes ní hry tablet se téměř vůbec nezahřívá (zřejmě ho hodně zahřívá display v kombinaci s procesorem a grafickou kartou).
  • Dále je na tablet celkem dost herních titulů zdarma, hlavně je v něm už Trine 2 (hra asi za 500Kč), která je opravdu dobrá/hezká. Další skvělé hry jsou The walking dead 1 a 2. Hry na tento tablet mají opravdu pěknou grafiku.
  • Dále má několik aplikací sloužící k psaní a jedna ke kreslení (samozřejmě i na té se dá psát - je to čistý papír). Jedna aplikace je jako blok s linkami a lépe převádí psaný text, další je čistý papír spíše pro kreslení, další umožňuje tvořit si pro své zápisy složky, které lze sdílet, další umožní vytáhnout si vaše zápisy na jakémkoli jiném zařízení kde je možné nainstalovat Evolve.
  • Samozřejmostí je sdílení obrazovek pomocí teamviewer a přenesení drtivé většiny aplikací na SD kartou (až 128GB), otevřený systém android.
  • Z této verze (LTE verze) lze posílat smsky/mmsky. Nezapomeňte, že do verze bez LTE nelze použít simkartu. Sice má na ní slot, ale nefunguje a nikdo fungovat nebude. Musíte vědět na začátku zda chcete LTE nebo ne.
  • Kladně hodnotím také velmi dobrý stylus, který se zasouvá do zařízení, nemusím ho tahat externě a funguje velmi dobře. Jediné drobné zpoždění má při psaní rukou do textových aplikací, ale to se asi nedá udělat lépe, nevím, ale nevidím to jako problém, je to rozhodně o 100% než psaní ručně stylusem třeba na mobilu.
  • nízká výdrž baterie, hlavně při hraní her. Ještě k tomu při steamovaní her z PC s vysokou grafikou ještě větší spotřeba enerige a menší výdrž. Baterie vydrží cca 5hodi maximálně při hraní her. Ještě jsem na něm 5 hodin nic nehrál, myslím, že vydrží spíš méně, řekl bych, že při opravdu nepřetržitém hraní her by měl vydržet 3,5-4hodiny. Jinak při optimálním zatížení jader a nehraní her ve velkém množství vydrží i tři dny a více. Při batery saver (použití jen dvou jader) vydrží opět mnohem déle, opravdu záleží na tom jak využíváte jádra a grafiku ne hry a graficky náročné filmy (transformers blue-ray).
  • Nejen, že baterie nevydrží moc dlouho, ale k tomu se ještě dost dlouho nabíjí. Zhruba 3,5 hodiny když je vypnutý. Pokud máte jádro na maximum a nic neděláte, třeba visíte na wifi, tka cca 4hodiny. Pokud k tomu hrajete hry, tak vůbec nevím kolik, ale bude to dlouho, třeba 6 hodin. Připomínám, že pokud je v nabíječce a ještě hrajete hry slušně se zahřívá. Nevím do jaké míry je to bezpečné. Nevím zda je rozumné hrát na přehřáté elektronice třeba pět hodin v kuse??
  • Slabší wifi - při steamovaní her z PC do tabletu mi to pořád píše, že mám zoufalé připojení k wifi. Mám 40mb vysok.rychl.net od UPC. Nemyslím si, že by to byl pomalý internet. Sedím přímo vedle modemu s plným signálem wifi, ale stejně to píše tuto hlášku. Spíš si myslím, že je to horším příjímačem wifi v tabletu. Pokud jdu s tabletem do vedlejší místnosti a mezi modemem a tabletem je jedna zed (kamená, né překližka) tablet se lehce seká a obraz vyhlazuje pomaleji, případně snižuje grafiku obrazu steamovaných her. S chozením po internetu, zobrazovaní videí z youtube apod. to nemá vůbec vliv, wifina se mi chytá i přes tři zdi a normálně chodí, ale to steamování her je opravdu náročně a myslím, že s tím výrobci měli počítat a dát tam kvůli tomu výkonnější přijímač wifi.
  • Když k němu připnu přes mini usb myš, tak si myslí, že je tam připojená i klávesnice a ta se mi pak nezobrazuje když chci něco napsat třeba do prohlížeče. Možná to jde nějak nastavit, ale nezkoumal jsem to. Stejně je ideální nepřepínat to přes mini usb, ale spíše si koupit myš a klávesnici bletooth, to se nemusí připojovat. U levné myši, která není připojena kabelem, ale přes usb přijímač se mi stávalo, že stále vypadávala, myslím, že to bylo spíš tou myší. Drátová fungovala úplně v pořádku. Bluetooth klávesnici a myš jsem bohužel zatím nezkoušel.
  • Špatná kvalita fotek a videí - promiňte, ale dnes foťák s 5megapixely opravdu nepovažuji za dobrý foťák, jak píšou v recenzi. Můj telefon - samsung SIII. (né neo) má myslím 12 nebo 14MGP a i to nevypadá úplně nejlépe, že.. Kvůli tomu jsem si to ale nekupovat, fotit nebudu s 8-mi palcovou věcí když můžu na telefonu či foťáku..
  • Bolístkou je trochu málo her, myslím, že 20 je zdarma, z toho tři tituly excelentní (viz.výše) a dalších je cca 50-80 nevím přesně. Není to moc, až si odehrajete ty nejlepší je lepší přejít ke steamování her z PC, ale nezoufejte! Nové hry se vyvíjejí prakticky pořád, vychází cca 2 dobré každý měsíc. Později bude zřejmě více her a počítám, že tablet bude také více stát, protože toto je zatím nevýhoda, která ho činí cenově dostupným. Umím si představit, že k němu vydají nějakou integrovanou super hru a zvýší jeho cenu o mnohem víc.
  • Bez ovladače se dost her hraje dost špatně. Lze napojit klávesnici a myš, ale některé hry se s tím hrají špatně - Fifa (a některé naopak bez toho skoro nelze hrát - Dragon Age).
  • Ještě dodám, že v současné době jej lze koupit pouze u Alzy (na domácím trhu), což pro nás spotřebitele znamená nekonkurenceschopnost!

  Přátelé je důležité co od tabletu chcete - zaprvé a zadruhé na co ho chcete. Já jsem chtěl tablet, který umí tak nějak všechno s důrazem na grafiku a hraní, ale aby uměl i vše ostatní.
  Mé požadavky byly:
  -výborná grafika na filmy a hry
  -vysoká rychlost tabletu - nesnáším když se mi něco načítá dvě hodiny nebo webové stránky se kousají při rolování, nebo se načítají aplikace v menu, nenávidím pomalé počítače a elektroniku
  -RAM alespoň 2GB (méně opravdu nekupujte, tablet bude pomalý a nevejde se vám tam moc aplikací co běží zároveň)
  -LTE - na chatě není žádný signál s LTE bez problémů
  -možnost hraní náročných her
  -sledování filmů s vysokou kvalitou a s perfektním zvukem
  -možnost přenášení aplikací na SD kartu a její max. kapacita
  -8-mi palcový display - na větším je toho sice vidět víc, ale zase se to nevejde do kapsy saka nebo kabátu. 8-mi palec lze také držet pomocí jedné ruky a druhou můžete psát
  -systém android
  -foťák je mi jedno - k tomu to nepotřebuji

  Na co to chcete:
  -náhražka herní konzole a hraní her kdekoli - je mnohem víc, než konzole díky steamovaní her z PC, lepší grafice a zvuku díky předním reproduktorům
  -potřebuji ho k práci - připojit se ke svému PC v práci (přes teamviewer) a něco udělat třeba v excelu (dodávam, že excel je zdarma pokud ho máte již koupený v PC. Excel je trochu krkolomější než v PC, ale lze s ním dělat vše běžné jako v PC. To co nedovolí, tedy pokud si nekoupíte office365 do tabletu, je otevírání sešitů kde jsou externí odkazy, aktiv x prvky a jiné vývojářské možnosti, případně makra. Pokud si koupíte office365 lze dělat vše a vše prohlížet)
  -psání zápisů z porad, poznámek ručně (bez klávesnice)
  -manželka ho chce na hraní jednoduchých her na android, které se na něm hrají lépe než na telefonu - simpsnovi, aventury, hopsačky
  -zápisy z jednání v práci - díky textovým editorům nebo wordu
  -připojit se na chatě a sledovat videa z youtube
  -sledovat filmy ve vysoké kvalitě

  Původně jsem také chtěl, aby z něj bylo možno volat, ale většinou tablety s LTE jsou připraveny na net a skype spíše než na volání a tak se dělají většinou LTE nebo bez s tím, že se z nich dá i volat. Zde lze alespon psát sms/mms.

  Závěrem:
  -pokud to chcete pro děti na hraní her kupte jim PSP, vyjde to mnohem levněji a kvalita her jim bude stačit, případně volte konzoli
  -pokud to chcete na hraní jednoduchých aplikací a prohlížení internetu doma kupte si mnohem levnější tablet, třeba okolo 5tis. - pozor na to, aby se na něm dali přenážet aplikace do SD karty. Kamarádovi to rootnul bratr, ale tím ztrácíte záruku!
  -pokud potřebujete signál mimo wifi a příjem je v místech, kde ho potřebujete špatný, určitě LTE verzi
  -pokud ho chcete na to, aby jste na něm mohli dělat věci jako na ntb - detailní práci (programování, rozsáhlé excelové soubory, Access, vytváření složitých věcí pomocí myši) kupte si raději levnější ntb, uvědomte si, že obrazovka na to není připravená - je malá a i když lze tahat stylus u sebe (zasouvá se do zařízení) na detailní práci potřebujete myš a dobře vidět na obrazovku. Dá se to spojit s monitorem nebo TV, ale to už není zase tolik mobilní, je to na zvážení
  -pokud to chcete jen na sledování filmů a seriálů doporučil bych levnější variantu
  -pokud to chcete jen na chat nebo fb, což vídám často u teenagerů stačí jen telefon nebo rozhodně levnější verze tabletu

  Proč jsem si ho tedy koupil - na připojení se odkudkoliv do mých PC (pracovní, domácí), hraní her odkudkoliv, vysoké grafice a rychlosti zařízení, plusem byly repráky vpředu. Dále na porady a zápisy né na papír, ale ručně psané na display, který je větší než telefon (nesnáším papírky a papíry plné poznámek, které pak poletují a ztrácejí se). Dále na prohlížení excelu a drobné úpravy v něm odkudkoliv (hlavně když jsem mimo kancelář a něco je potřeba rychle udělat a poslat). Pak také na koukání se na filmy když mám čas kdekoli - v metru, vlaku, tram, busu ve vysoké kvalitě a větší velikosti než je telefon.

  Vyčerpávající recenze končí, doufám, že jsem pomohl. Je těžké napsat všechno, tablet toho umí hodně. Ani nevím zda jsem na něco nezapomněl. Dodávám, že jsem ještě stihl na alze akci s ovladačem a základním krytem zdarma (byly tam ještě bonusy - hry, časopis týden a O2 simka s netem na měsíc zdarma), který je k tomu velmi dobré mít na ty hry a stojí 1500Kč. Obal je také dobré mít a stojí myslím 500-700Kč. Ve verzi LTE to již stáhli, ale cenu nechali původní - šmejdi! Verze bez LTE má ještě ovladač.

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Velmi výkonný tablet. Dobré zpracování. Doporučuji nechat původní firmware. Po přechodu na Android 5.0 není tak rychlý.
  • Možná až moc těžký, lepší je využít stojánek a bezdrátový ovladač. Displej při nižším podsvícení problikává. Nejspíše je to softwarová chyba.

  I přes menší nedostatky doporučuji koupit tento výkonný tablet. Doufám, že Nvidia zapracuje na další aktualizaci. Potom tabletu už nic podstatného nebude chybět.

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Je to peckuozni stroj na games a pro narocne hrace co si potrpi na grafiku vrele doporucuji verzi s lte internet slape super nema chybu
  • nemam vyhrady jen skoda ze nejde volat jde jen sms a mms ale to mi nevadi ,malo her s podporou tegra k1 ale doufam ze se to zlepsi

  celkove super stroj zvlada vsechno co si jen clovek preje grafika je famozni a zvuk je take moc super stylus reaguje tak jak ma a pridane aplikace ktere si vyhrajete s stylusem tak zabavi na dlouho celkove sem s tab spokojen neprehriva se padne krasne do rukou a kvalita zpracovani vypada celkem taky stylove hlavne plno konektoru na pripojeni a vseho mozneho sem maximalne spokojen predtim sel mel nexus s tegrou 3 a proste u mne tegra jednoznacne vladne.libi se mi ze aktualizace prichazi jako prvni na tento tablet je videt jak se kdo k tomu stavi nvidia klobouk dolu:-)

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! V originálním obalu.Záruka 12 měsíců.Nemusí obsahovat český manuál.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

10zákazníků doporučuje produkt
1zákazník nedoporučuje produkt
88 %
průměr z 33 hodnocení
5
22 ×
4
7 ×
3
4 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • Doporučuje produkt

  90 %
  • Zpracování
  • Zvuk
  • Herní funkce
  • Občas problikavající display

  Výborný tablet, obsahuje herní funkce od Inviie kde si máte možnost do zařízení streamovat hry.

 • Doporučuje produkt

  100 %
  • Rychlost
  • Velka pamet
  • Vyborna citlivost displeje, jde ovladat i nehtem nebo v obycejnych rukavicich.
  • Moznost hrani her z PSP
  • LTE
  • Chytre navrzeny ovladac, funguje i jako touchpad, ma ovladani hlasitosti a konektor na sluchatka.
  • Hrani s ovladacem je konfortnejsi nez smudlikovani po displeji
  • Se stylusem muzete psat rychleji, rozpoznavani textu na jednicku.
  • Moznost pripojeni k televizi - pak hrajete jako na Playstationu

  S tabletem jsem maximalne spokojeny, sen kazdeho kluka - hrace.
  Rozhodoval jsem se mezi Nvidia Shield Tabletem a Samsung Galaxy Tab 8.4 a musim rict ze za podobne penize si clovek uzije o moc vic zabavy.

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Kromě nevýhody velké spotřeby baterie je to perfektní věc. Obzvláště kladně hodnotím grafiku, perfektní zvuk díky reprákům ve předu a rychlost tabletu díky rychlému jádru (lze měnit výkon jádra na tři stupně přednastavené nebo vlastní styl). Bez problémů lze na něm steamovat hry z PC do TV nebo hry přímo z tabletu na TV/monitor. Propojení je snadné. Na TV se zobrazují v ještě hezčí grafice než v tabletu, ale i v tabletu je skvělá grafika. Hry lze nahrávat jako videa a steamovat jako v PC - nahrávání obrazovky.
  • Dále je 4K ready - to znamená, že film, který lze pustit ve 4K sice na tabletu v nejvyšší kvalitě neuvidíte, ale když si ho pustíte z tabletu do 4K televize, tak uvidíte téměř kvalitu 4K zobrazení.
  • Program Lasso capture umožní zachytit jakoukoli část obrazovky. Je zde Camera awsome, která umožňuje slowmotion video - tedy nahrání zpoleného videa, vypadá to velmi efektivně a někdy i vtipně.
  • LTE funguje velmi dobře, tam kde jsem nikdy neměl signál (na chatě mezi stromy) se chytí bez problémů a načte video nebo něco stáhne.
  • Pokud propojíte tablet s TV a hrajete přes ní hry tablet se téměř vůbec nezahřívá (zřejmě ho hodně zahřívá display v kombinaci s procesorem a grafickou kartou).
  • Dále je na tablet celkem dost herních titulů zdarma, hlavně je v něm už Trine 2 (hra asi za 500Kč), která je opravdu dobrá/hezká. Další skvělé hry jsou The walking dead 1 a 2. Hry na tento tablet mají opravdu pěknou grafiku.
  • Dále má několik aplikací sloužící k psaní a jedna ke kreslení (samozřejmě i na té se dá psát - je to čistý papír). Jedna aplikace je jako blok s linkami a lépe převádí psaný text, další je čistý papír spíše pro kreslení, další umožňuje tvořit si pro své zápisy složky, které lze sdílet, další umožní vytáhnout si vaše zápisy na jakémkoli jiném zařízení kde je možné nainstalovat Evolve.
  • Samozřejmostí je sdílení obrazovek pomocí teamviewer a přenesení drtivé většiny aplikací na SD kartou (až 128GB), otevřený systém android.
  • Z této verze (LTE verze) lze posílat smsky/mmsky. Nezapomeňte, že do verze bez LTE nelze použít simkartu. Sice má na ní slot, ale nefunguje a nikdo fungovat nebude. Musíte vědět na začátku zda chcete LTE nebo ne.
  • Kladně hodnotím také velmi dobrý stylus, který se zasouvá do zařízení, nemusím ho tahat externě a funguje velmi dobře. Jediné drobné zpoždění má při psaní rukou do textových aplikací, ale to se asi nedá udělat lépe, nevím, ale nevidím to jako problém, je to rozhodně o 100% než psaní ručně stylusem třeba na mobilu.
  • nízká výdrž baterie, hlavně při hraní her. Ještě k tomu při steamovaní her z PC s vysokou grafikou ještě větší spotřeba enerige a menší výdrž. Baterie vydrží cca 5hodi maximálně při hraní her. Ještě jsem na něm 5 hodin nic nehrál, myslím, že vydrží spíš méně, řekl bych, že při opravdu nepřetržitém hraní her by měl vydržet 3,5-4hodiny. Jinak při optimálním zatížení jader a nehraní her ve velkém množství vydrží i tři dny a více. Při batery saver (použití jen dvou jader) vydrží opět mnohem déle, opravdu záleží na tom jak využíváte jádra a grafiku ne hry a graficky náročné filmy (transformers blue-ray).
  • Nejen, že baterie nevydrží moc dlouho, ale k tomu se ještě dost dlouho nabíjí. Zhruba 3,5 hodiny když je vypnutý. Pokud máte jádro na maximum a nic neděláte, třeba visíte na wifi, tka cca 4hodiny. Pokud k tomu hrajete hry, tak vůbec nevím kolik, ale bude to dlouho, třeba 6 hodin. Připomínám, že pokud je v nabíječce a ještě hrajete hry slušně se zahřívá. Nevím do jaké míry je to bezpečné. Nevím zda je rozumné hrát na přehřáté elektronice třeba pět hodin v kuse??
  • Slabší wifi - při steamovaní her z PC do tabletu mi to pořád píše, že mám zoufalé připojení k wifi. Mám 40mb vysok.rychl.net od UPC. Nemyslím si, že by to byl pomalý internet. Sedím přímo vedle modemu s plným signálem wifi, ale stejně to píše tuto hlášku. Spíš si myslím, že je to horším příjímačem wifi v tabletu. Pokud jdu s tabletem do vedlejší místnosti a mezi modemem a tabletem je jedna zed (kamená, né překližka) tablet se lehce seká a obraz vyhlazuje pomaleji, případně snižuje grafiku obrazu steamovaných her. S chozením po internetu, zobrazovaní videí z youtube apod. to nemá vůbec vliv, wifina se mi chytá i přes tři zdi a normálně chodí, ale to steamování her je opravdu náročně a myslím, že s tím výrobci měli počítat a dát tam kvůli tomu výkonnější přijímač wifi.
  • Když k němu připnu přes mini usb myš, tak si myslí, že je tam připojená i klávesnice a ta se mi pak nezobrazuje když chci něco napsat třeba do prohlížeče. Možná to jde nějak nastavit, ale nezkoumal jsem to. Stejně je ideální nepřepínat to přes mini usb, ale spíše si koupit myš a klávesnici bletooth, to se nemusí připojovat. U levné myši, která není připojena kabelem, ale přes usb přijímač se mi stávalo, že stále vypadávala, myslím, že to bylo spíš tou myší. Drátová fungovala úplně v pořádku. Bluetooth klávesnici a myš jsem bohužel zatím nezkoušel.
  • Špatná kvalita fotek a videí - promiňte, ale dnes foťák s 5megapixely opravdu nepovažuji za dobrý foťák, jak píšou v recenzi. Můj telefon - samsung SIII. (né neo) má myslím 12 nebo 14MGP a i to nevypadá úplně nejlépe, že.. Kvůli tomu jsem si to ale nekupovat, fotit nebudu s 8-mi palcovou věcí když můžu na telefonu či foťáku..
  • Bolístkou je trochu málo her, myslím, že 20 je zdarma, z toho tři tituly excelentní (viz.výše) a dalších je cca 50-80 nevím přesně. Není to moc, až si odehrajete ty nejlepší je lepší přejít ke steamování her z PC, ale nezoufejte! Nové hry se vyvíjejí prakticky pořád, vychází cca 2 dobré každý měsíc. Později bude zřejmě více her a počítám, že tablet bude také více stát, protože toto je zatím nevýhoda, která ho činí cenově dostupným. Umím si představit, že k němu vydají nějakou integrovanou super hru a zvýší jeho cenu o mnohem víc.
  • Bez ovladače se dost her hraje dost špatně. Lze napojit klávesnici a myš, ale některé hry se s tím hrají špatně - Fifa (a některé naopak bez toho skoro nelze hrát - Dragon Age).
  • Ještě dodám, že v současné době jej lze koupit pouze u Alzy (na domácím trhu), což pro nás spotřebitele znamená nekonkurenceschopnost!

  Přátelé je důležité co od tabletu chcete - zaprvé a zadruhé na co ho chcete. Já jsem chtěl tablet, který umí tak nějak všechno s důrazem na grafiku a hraní, ale aby uměl i vše ostatní.
  Mé požadavky byly:
  -výborná grafika na filmy a hry
  -vysoká rychlost tabletu - nesnáším když se mi něco načítá dvě hodiny nebo webové stránky se kousají při rolování, nebo se načítají aplikace v menu, nenávidím pomalé počítače a elektroniku
  -RAM alespoň 2GB (méně opravdu nekupujte, tablet bude pomalý a nevejde se vám tam moc aplikací co běží zároveň)
  -LTE - na chatě není žádný signál s LTE bez problémů
  -možnost hraní náročných her
  -sledování filmů s vysokou kvalitou a s perfektním zvukem
  -možnost přenášení aplikací na SD kartu a její max. kapacita
  -8-mi palcový display - na větším je toho sice vidět víc, ale zase se to nevejde do kapsy saka nebo kabátu. 8-mi palec lze také držet pomocí jedné ruky a druhou můžete psát
  -systém android
  -foťák je mi jedno - k tomu to nepotřebuji

  Na co to chcete:
  -náhražka herní konzole a hraní her kdekoli - je mnohem víc, než konzole díky steamovaní her z PC, lepší grafice a zvuku díky předním reproduktorům
  -potřebuji ho k práci - připojit se ke svému PC v práci (přes teamviewer) a něco udělat třeba v excelu (dodávam, že excel je zdarma pokud ho máte již koupený v PC. Excel je trochu krkolomější než v PC, ale lze s ním dělat vše běžné jako v PC. To co nedovolí, tedy pokud si nekoupíte office365 do tabletu, je otevírání sešitů kde jsou externí odkazy, aktiv x prvky a jiné vývojářské možnosti, případně makra. Pokud si koupíte office365 lze dělat vše a vše prohlížet)
  -psání zápisů z porad, poznámek ručně (bez klávesnice)
  -manželka ho chce na hraní jednoduchých her na android, které se na něm hrají lépe než na telefonu - simpsnovi, aventury, hopsačky
  -zápisy z jednání v práci - díky textovým editorům nebo wordu
  -připojit se na chatě a sledovat videa z youtube
  -sledovat filmy ve vysoké kvalitě

  Původně jsem také chtěl, aby z něj bylo možno volat, ale většinou tablety s LTE jsou připraveny na net a skype spíše než na volání a tak se dělají většinou LTE nebo bez s tím, že se z nich dá i volat. Zde lze alespon psát sms/mms.

  Závěrem:
  -pokud to chcete pro děti na hraní her kupte jim PSP, vyjde to mnohem levněji a kvalita her jim bude stačit, případně volte konzoli
  -pokud to chcete na hraní jednoduchých aplikací a prohlížení internetu doma kupte si mnohem levnější tablet, třeba okolo 5tis. - pozor na to, aby se na něm dali přenážet aplikace do SD karty. Kamarádovi to rootnul bratr, ale tím ztrácíte záruku!
  -pokud potřebujete signál mimo wifi a příjem je v místech, kde ho potřebujete špatný, určitě LTE verzi
  -pokud ho chcete na to, aby jste na něm mohli dělat věci jako na ntb - detailní práci (programování, rozsáhlé excelové soubory, Access, vytváření složitých věcí pomocí myši) kupte si raději levnější ntb, uvědomte si, že obrazovka na to není připravená - je malá a i když lze tahat stylus u sebe (zasouvá se do zařízení) na detailní práci potřebujete myš a dobře vidět na obrazovku. Dá se to spojit s monitorem nebo TV, ale to už není zase tolik mobilní, je to na zvážení
  -pokud to chcete jen na sledování filmů a seriálů doporučil bych levnější variantu
  -pokud to chcete jen na chat nebo fb, což vídám často u teenagerů stačí jen telefon nebo rozhodně levnější verze tabletu

  Proč jsem si ho tedy koupil - na připojení se odkudkoliv do mých PC (pracovní, domácí), hraní her odkudkoliv, vysoké grafice a rychlosti zařízení, plusem byly repráky vpředu. Dále na porady a zápisy né na papír, ale ručně psané na display, který je větší než telefon (nesnáším papírky a papíry plné poznámek, které pak poletují a ztrácejí se). Dále na prohlížení excelu a drobné úpravy v něm odkudkoliv (hlavně když jsem mimo kancelář a něco je potřeba rychle udělat a poslat). Pak také na koukání se na filmy když mám čas kdekoli - v metru, vlaku, tram, busu ve vysoké kvalitě a větší velikosti než je telefon.

  Vyčerpávající recenze končí, doufám, že jsem pomohl. Je těžké napsat všechno, tablet toho umí hodně. Ani nevím zda jsem na něco nezapomněl. Dodávám, že jsem ještě stihl na alze akci s ovladačem a základním krytem zdarma (byly tam ještě bonusy - hry, časopis týden a O2 simka s netem na měsíc zdarma), který je k tomu velmi dobré mít na ty hry a stojí 1500Kč. Obal je také dobré mít a stojí myslím 500-700Kč. Ve verzi LTE to již stáhli, ale cenu nechali původní - šmejdi! Verze bez LTE má ještě ovladač.

 • Doporučuje produkt

  80 %
  • +++
  • váha

  nVidia je skvela znacka a ted vyrobila perfektni tablet.Nez se vse nastavilo,tak to chvilku trvalo,ale uz si ho jen uzivam.Rychlost je dobra,aplikace nepadaji a vse chodi jak ma.
  Za me palec nahore a muzu jen doporucit 32Gb s LTE!

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Velmi výkonný tablet. Dobré zpracování. Doporučuji nechat původní firmware. Po přechodu na Android 5.0 není tak rychlý.
  • Možná až moc těžký, lepší je využít stojánek a bezdrátový ovladač. Displej při nižším podsvícení problikává. Nejspíše je to softwarová chyba.

  I přes menší nedostatky doporučuji koupit tento výkonný tablet. Doufám, že Nvidia zapracuje na další aktualizaci. Potom tabletu už nic podstatného nebude chybět.

 • Společnost Nvidia v tomto roce představila zcela nový tablet jakožto nástupce Nvidia Shieldu, konkrétně jsme se dočkali ...

  Zobrazit celou recenzi na dotekomanie.cz

 • Doporučuje produkt

  90 %
  • výkon
  • stylus
  • displej
  • rozměry
  • velmi dobrý i na pracovní záležitosti
  • kvalitní zvuk
  • micro HDMI
  • slabší baterie
  • trochu horší zevnějšek - v některých místech se prohýbá, ostřejší hrany

  Tablet Shield jsem zakoupil jako alternativu za notebook/multimediální zařízení v době, kdy jsem na jednáních, na cestách či při dojíždění do práce.

  Pomíjím schopnosti, které tablet nabízí hráčům her.

  Kromě standardních vlastností android zařízení dodaných ve velmi svižném balení pro mne byl hlavním lákadlem stylus (za nejlepší cenu na trhu). Zejména jsem chtěl tablet využívat jako mobilní zápisník a jako pomocníka při vedení a systematizaci poznámek z jednání.

  Z hlediska pracovního využití, splňuje velmi dobře tyto věci:

  - snadné poznámky stylusem, dobré rozpoznávání rukou psaného textu a převodu do tištěné formy.

  - velmi slušná práce s dokumenty - zejména četba, studium, poznámky,

  - veškerá multimedia v nadstandardním podání

  - rychlá wifi

  - Android lolly-pop (nutno zaktualizovat - v několika krocích)

  - velmi dobrý zvuk a obraz (zejména díky rozlišení)

  - micro-hdmi

  Při počátečním seznamování mé počátečním nadšení zpočátku opadlo ale po delším studování a zkoušení se mi tablet podařilo vyladit tak, že mám vše na pár tahů v pohotovosti k zapisování poznámky.

  Malý mínus má slabší výdrž na baterii (odhadem cca 4-5hodin) a poměrně špatně se přizpůsobující jas displeje okolnímu osvícení. Ale to je daň za svižnost zařízení.

  Jinak jsem spokojen a doporučuji zařízení i pro pracovníky.

 • Doporučuje produkt

  100 %
  • Výkon CPU i GPU
  • Gamestream + Grid
  • Dotykové pero
  • Android 5.0 a slíbeny další updaty
  • Téměř neupravený systém
  • Pomalu se dobíjí
  • Malinko širší a těžší
  • Zasloužil by možná 3 GB RAM a více flash (za tu českou cenu)
  • Fotoaparát slabší (moc nepoužívám)

  Nejlepší 8palcový tablet roku 2014 s velkou přidanou hodnotou.

  Vynikající tablet pro hardcore hráče, kteří chtějí slušný 8palec a k tomu možnost hraní PC her přes Gamestream/Grid. Funguje to svkěle, ale ovladač je nutností. Ten je velmi povedený a dobře padne do (větší) ruky. Bez ovladače nekupujte, pokud hodláte streamovat hry, opravdu se vyplatí.

  Pokud chcete hrát po LAN (Gamestream) počítejte s tím že potřebujete 5 GHz DualBand A/C WiFi, což je další investice. Osobně doporučuji koupit si nějaký ten USB Ethernet a hrát přes to (funguje většina adaptérů včetně Gigabit USB 3.0). Pak funguje slíbených 1080P 60FPS.

  Populární herní tablet nám trošku kazí exkluzivita u Alzy.cz a přestřelená cena, která se před Vánoci 2014 vyšplhala přes 10 tisíc (!).

 • Nejlepší tablet, pokud si rádi hrajete. K plnému využití Shieldu je potřeba ještě ovladač, ale s ním se dostanete k možn...

  Zobrazit celou recenzi na tech.ihned.cz

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Je to peckuozni stroj na games a pro narocne hrace co si potrpi na grafiku vrele doporucuji verzi s lte internet slape super nema chybu
  • nemam vyhrady jen skoda ze nejde volat jde jen sms a mms ale to mi nevadi ,malo her s podporou tegra k1 ale doufam ze se to zlepsi

  celkove super stroj zvlada vsechno co si jen clovek preje grafika je famozni a zvuk je take moc super stylus reaguje tak jak ma a pridane aplikace ktere si vyhrajete s stylusem tak zabavi na dlouho celkove sem s tab spokojen neprehriva se padne krasne do rukou a kvalita zpracovani vypada celkem taky stylove hlavne plno konektoru na pripojeni a vseho mozneho sem maximalne spokojen predtim sel mel nexus s tegrou 3 a proste u mne tegra jednoznacne vladne.libi se mi ze aktualizace prichazi jako prvni na tento tablet je videt jak se kdo k tomu stavi nvidia klobouk dolu:-)