Prestigio MultiPad 7.0 Ultra + PMP3670B

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Typ procesoru
305 g

• , zakoupeno v Album.cz

Za ty peníze O.K

• , zakoupeno v Alza.cz

• pomalý.kousal se a po dvou měsících totálně skolaboval.oprava neproběhla v ternínu takže mi vrátily peníze
  • , zakoupeno v EURONICS

• Docela kvalitní provedení.Dobré rozlišení.Zatím vše v pořádku.
    • Slabá výdrž baterie.

Myslím si,že docela dostačující.

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Typ procesoru
ARM Cortex A8
Velikost paměti
4 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
5 Mpx
305 g

PRESTIGIO MultiPad PMP3670B

PRESTIGIO MultiPad PMP3670B je ultra přenosný 7" tablet s elegantním designem pro běžné použití. Se zařízením můžete surfovat po internetu, sdílet fotografie, chatovat na facebooku, použít e-mailovou komunikaci, poslouchat hudbu nebo skypovat se známými. Společnost PRESTIGIO se zabývá výrobou nejrůznějších výrobků pro počítačové stanice nebo notebooky. Mezi její portfolio patří například chytré Smartphony, obaly, čtečky elektronických knih, počítačové periferie a v neposlední řadě i velmi dobře vybavené tablety, které slouží pro ukrácení dlouhé chvíle nebo jako mobilní pracoviště.

Android 4.1 Jelly Bean

Díky populárnímu operačnímu systému Android získáte téměř neomezený přístup k aplikacím, které si budete moci spravovat sami. Pusťte si Google Play obchod s aplikacemi, ve kterém objevíte více než 500 tisíc aplikací. Ty si pak můžete snadno stáhnout zdarma nebo za poplatek prostřednictvím WiFi.

Snadná přenosnost a vysoká výdrž baterie

Tablet disponuje malými rozměry a díky tenkému tělu se velmi snadno přenáší. Dlouhou výdrž i na cestách zajistí vestavěná dobíjecí Li-pol baterie s vysokou kapacitou 3200 mAh, která vydrží až 5 hodin přehrávání videa nebo až 16 hodin poslechu hudby.

Klíčové vlastnosti

Tablet disponuje velkým kapacitním 7" multidotykovým displejem s rozlišením 800 x 480 bodů. Přístroj je vybaven dostatečnou 4 GB interní pamětí a pro rozšíření podporuje paměťové karty typu microSD/SDHC (až 32 GB). Základem přístroje je procesor ARM Cortex A8 s frekvencí 1000 MHz a 512 MB DDR3 paměť. Ke komunikaci s okolím poslouží bezdrátová síť Wi-Fi. Samozřejmostí jsou integrované reproduktory a konektor 3.5mm jack pro poslech hudby nebo 2MP webkamera. Součástí je i microUSB 2.0 port.

Rozměry tabletu jsou 192 x 116 10.7 mm při hmotnosti 305 g.

• cena - to jediné
    • pomalý, po 1,5 roce se rozbil - nejde nabýt

Za tu cenu jsem nic nečekal, doporučuju koupit dražší tablet, protože na něm rozjedete alespoň prohlížeč, nebo jinou appku, Rychle se vybíjí baterie, displej nic moc a jediné co je na tomhle tabletu dobé je jen jeho cena...

• je dobréj
    • nic protiněmu nemám

chciho

• Vše

Nekupovat ! Nefunguje dotyk, android 4.0, Pomalé, Zapínání tabletu asi přes 5 minut ...

• sekl se

Koupený nový tablet ve značkovém obchodě se při prvním zapnutí a po úplném nabití asi po 10 min.zasekl a tak ani nemohu napsat jaké má klady a protiklady.

• Všechno

Užasné

• Docela velké uložiště
    • Výdrž - asi 5 a půl hodiny (POKUD NEMÁTE ZAPLOU WI-FI)
    • Pomalé
    • Grafika - snad 1%
    • Nabíjení -snad čtyři hodiny

HRŮZA

• Klávesnice s háčkami a čárkami
    • Možnost připojení PC, tel., fotoaparátu, atd. pomocí USB
    • Sekání
    • Musím velmi často restartovat
    • Každou chvíli spadává internet
    • Dlouhé načítání
    • Ne vždy se trefíte tam, kam chcete
    • Volná koncovka nabíjení
    • Nekvalitní fota
    • Fotoaparát pouze vpředu

Tento tablet byl můj první, ale rozhodně bych jej již nikdy nekoupila.. každou chviličku musím restartovat, internet mi spadává každou chvilku, a když se chci něekam trefit, musím čekat někdy i půl minuty, než se celá stránka načte, a většinou se mi načte stránka, která měla odkaz o několik cm dál, než na kterou jsem klikla.. prostě hrůza..
    Nyní si kupuji tablet Lenovo, a jsem moc ráda, že jsem se tohoto zbavila..
    Kdybych měla tento tablet někomu doporučit, tak jedině někomu, kdo má velmi silné a kvalitní nervy..
    Já sice vydržím hodně, ale s tímto tabletem jsem měla chuť každou chvilku třísknout o zeď..
    Radím spíše přidat několik set korun, a pořídit si tablet kvalitnější..

• Docela pěkná grafika
    • hodně věcí

Tablet jsem dostala k vánocům 2013. Během toho roku co už utekl, tak jsem ten tablet moc dlouho nepoužívala. 4x byl na reklamaci a teď mám aspoň peníze na lepši a kvalitnější značku. Prestigio už nikdy nechci. Tablet ze začátku šlapal dobře, ale jen pár dní. Sám se vypinal pak už nešel ani zapnout, jen byla podsvicena obrazovka, pak po reklamaci zase chvilku ok. Ne ale na dlouho pak se mi zasekaval i na načítani po vypnuti. Na tohle jsem neměla nervy. Za ty penize co stal, tak bych čekala něco mnohem lepšího.

• Kdybych si tenhle tablet koupila a nevyhrála, tak by to byla nejhorší investice. Neskutečně pomalý, neustále ho musím restartovat, prostě nemám na něj nervy. Asi ho uložím do šuplíku a bude klid.

Nestojí to za čas s ním strávený ani za ty nervy.

• absolutně nic
    • aplikace nefungují a ukončují se...
    • načítá se dlouho..............podívat se na internet je nemožné.
    • Koupila jsem ho mámě jen na hraní jedné jediné hry HAY DAY, a ta se načítá věčnost.
    • baterie nic nevydrží...
    • je to prostě šmejd

určitě si ho nekupte