Prestigio MultiPad PMP5597D

Rozlišení displeje
1024 x 768
Typ displeje
IPS

Užijte si luxusní 9,7 palcový displej nového Prestigio MultiPad PMP5597D s technologií IPS pro mimořádně ostrý, živý, jasný a širokoúhlý pohled. Tablet je vybaven operačním systémem Google Android 4.1, obrazem s rozlišením 1024x768 pixelů, rozlišení Full HD filmů v 1080p s plynulým přehráváním a s podporou 3D efektu v nejnovějších hrách. Nechybí ani dvoujádrový Cortex A9 procesor, který je taktovaný na 1,6 GHz. Díky internetu přes wifi buďete v kontaktu s rodinou a přáteli ať jste kdekoliv.

Sp

3zákazníci nedoporučují produkt

• Výkon je dle mě zcela dostačující na běžnou práci + občasné hraní, zvládá i náročnější 3D tituly
    • Pozorovací úhly displeje jsou skvělé
    • 16 GB úložiště + lze rozšířit o dalších 32GB pomocí MicroSD karty
    • 1GB RAM, vůbec by neuškodilo třeba 1,5GB ale tohle zcela stačí
    • Hezký design
    • Fotoaparát (ale kdo by ho na tabletu používal)
    • Nepřesně reagující dotyková obrazovka + nějaké divné fleky
    • Zpomalil a často padají aplikace
    • Už žádné aktualizace od výrobce
    • Oproti dnešním tabletům je obrazovka (rozlišení) špatné
    • Nabíječka se strašně rychle ukroutila a musel jsem zakoupit novou
    • WiFi je slabší, vypadává
    • Možná by to chtělo novější Android, ale toho už se nedočkáme

Po roce užívání tohoto tabletu musím říct, že strašně zlenivěl (není tak svižný jako dříve), ani po resetu do továrního nastavení se to nijak nezlepšilo, často padají apliakace, obrazovka reaguje nepřesně (možná vada jen mého kusu), přesněji vynechává když táhnu po displeji, všiml jsem si, že se mi udělali i menší fleky na displeji, jdou vidět jen na bílém podkladu, docela to vadí, když člověk něco čte, ovšem pozorovací úhly jsou skvělé, baterie je pořád skvělá, škoda, že už výrobce nevydává žadné aktualizace, ale to se dalo čekat

• jak inne
    • produkt wadliwy

Produkt wadliwy. Ma problem z ładowaniem, czasem ładuje się kilka godzin a czasem kilka dni serwis twierdzi że tak powinno być. Użytkowanie uciążliwe. częściej nie działa niż działa. Produkt nie działa w momencie podłączenia ładowarki.

Vadný výrobek. On má problém s nakládkou, někdy nabíjení několik hodin a někdy i několik dní služba říká, že by to mělo být. Použijte obtíž. často nefunguje než funguje.Produkt nefunguje při připojení nabíječky.

• -cena
    • -neseká se
    • -výdrž na baterii
    • -rozlišení obrazovky
    • -foťák
    • -tragická nabíječka, nestandardní konektor..., porouchává se
    • -slabá a nespolehlivá Wifi !!!
    • -budu teď reklamovat rozbité nabíjení, tak uvidím jak dopadnu...

Tento tablet je hodně načinčanej - krásné balení, slušné pouzdro a jiná lákadla na zákazníka. Po zapnutí Vás zklame rozlišení displeje. Dále délka nabíjení a spotřeba při zapnuté Wifi. Nepřišel jsem na to jak vypnout displej při přehrávání videa do televize (hdmi). Tragická je nabíječka, podle mě není otázka jestli se vyviklá, ale kdy se tak stane!! Wifi je slabá, kam se hrabe na telefon (levnej huawei!!! čína). Vůbec mám pocit, že nadšené recenze na mnoho tabletů se píší dovozci sami...

• Výdrž baterie
    • Pozorovací úhly
    • Wifi
    • Displej
    • Vnitřní paměť
    • mini HDMI
    • V balení se nachází kabel pomocí kterého lze připojit myš nebo klávesnici.
    • Výborný výkon

Tento tablet jsem si hned po použití velmi oblíbil. Výborně reagoval, byl dobře čitelný na slunci a měl velkou vnitřní paměť. Hned na první pohled se mi zalíbila předinstalovaná aplikace eReader Prestigio ve které se dalo najít velké množství knih ať už placených nebo zdarma. Jako další mě překvapila výdrž baterie. Když jsem tablet poprvé nabil, tak při průměrném používání (kouknutí na film, brouzdání po internetu, hraní her) vydržel okolo těch 12 hodin. Pěkné je také vnější zpracování tohoto tabletu. Pěkně se drží v ruce a celkově působí moc hezky. Tento tablet se hodí skoro všude. Ať už ve škole nebo jen tak doma, když se chcete podívat na film. Co se ceny týče by se dalo říct že je to taková zlatá střední cesta a pokud jste průměrný uživatel nebudete rozhodně této koupě litovat.
    Rozhodně doporučuji.

• Vykon
    • 8hod.provozu
    • Fotoaparát (na focení máme ale přece fotoaparaty)

Za tu cenu se mu neda nic vytknout.Vyborna batere, sice delsí doba nabíjení ale při výdrži 8hod vam bez problémú vydrží celý den a dobijete pres noc.

• , zakoupeno v ALEXA

• Kvalita předčí cenu.

Spokojenost, doporučuji.

• naprosto vynikající výdrž baterie
    • poměr cena : výkon
    • 16GB paměti a rozšiřitelná paměť paměťovou kartou
    • svižné procházení systému
    • kvalita zpracování
    • obsah balení
    • Android 4.1
    • špatné zpracování nabíječky
    • dlouhé nabíjení
    • špatné zobrazení některých aplikací díky netradičnímu poměru stran
    • fotoaparát
    • holý android a pouze 3 domovské stránky - počet nelze zvětšit

Hlavním vodítkem ke koupi tohoto produktu byla cena za tablet, který podává velice slušný výkon. Primární účel byl hraní her, ale osvědčil se i př surfování na internetu. Kvalita zpracování je na velmi vysoké úrovni. Poté co se tablet poprvé nabil byl používán prakticky bez přestávky. Na hranici 10% se dostal asi po 8,5 hodinách - úžasné. V krabičce dostanete kromě tabletu nabíječku, USB kabel a adaptér na USB. To znamená že připojíte i například flash disc. Dále je zde ještě pouzdro.
    Abych jenom nechválil je tu i pár negativ. Fotoaparát je jak když není a pokud nejste venku v letní poledne, nestojí fotka opravdu za nic. Trochu mě překvapily pouze 3 domovské stránky a nemožnost to změnit. Nakonec ještě musím zmínit, že nabíjecí adaptér je velmi špatný. Na první pohled působí vachrlatě a nám se stalo že něm přestaly těsnit kontakty a nabíjení se přerušovalo. muselo se to reklamovat.
    Jinak je ale s tabletem velká spokojenost.

• Výdrž
    • cca. 1gb RAM a 16gb Flash paměti
    • Lze rozšířit pomocí MicroSD karty (až 32gb)
    • IPS display
    • Podpora ze strany výrobce
    • Android 4.1
    • Uvítal bych větší rozlišení

Opravdu skvělý tablet za nízkou cenu. Jsem zcela spokojen.

• Výdrž baterie
    • OS Android 4.1
    • Neseká se
    • Nefunguje Flash :/
    • občas se zasekne a musí se znovu pustit

Mám ho necelý měsíc a jsem velmi spokojena..až na ten AFP ale jinak super :)
    Vydrží nabitý asi týden a půl

• Doba nabíjení
    • Rozlišení displeje
    • Nefunkční Flash
    • Nepřesnost odhadu baterie.

Tablet má velmi příjemnou odezvu. Když to srovnám se svým dvoujádrovým telefonem LG Optimus 2x (Dual Core 1GHz), tak tento tablet se chová podstatně lépe. Nic se neseká, instalace bleskurychlé. V tomto ohledu se mi s tabletem pracuje i lépe, než třeba s odladěnými kousky z rodiny Samsung Galaxy Tab (Dual Core 1GHz). Výkon procesoru je znát.

Musel jsem si zvyknout na rozlišení. 1024x768 na 9,7" je docela málo, i když se to nezdá ve srovnání s běžnými LCD monitory. Drobné písmo je hůře čitelné a příliš nelahodí oku.

Citlivost displeje by dle mého názoru mohla být větší, nicméně to může být způsobeno zvykem na velmi citlivý displej mého mobilu.

Výdrž mi přijde v pohodě. Používám to hlavně večer posteli tak cca hodinku, hodinku a půl denně a na nabití vydržím skoro týden.

horší je to s přesností odhadu stavu baterie. Posledních 20% mizí extrémně rychle, i když tablet při 20% sníží úroveň podsvícení. Naposledy se mi tablet vypnul při stavu 7% a ten večer jsem ho již nezapnul ani po půlhodině na nabíječce.

Nabíjení je obecně docela tragédie. Nutnost nabíjet přes noc a někdy nestačí ani to. Naposledy se mi tablet nabíjel 8:25. Vybitý tablet nejde zapnout ani na nabíječce.

Výrobce se tváří, že tablet umí Flash a je v něm od výroby připraven k instalaci. Flash však nefunguje. I dle Google Play je s daným zařízením nekompatibilní.

Cena mi připadá odpovídající kvalitě a koupě nelituji. V době pořízení 5 500 Kč s DPH.