Samsung Galaxy Tab GT-P3110TSAXEZ

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Typ procesoru

• , zakoupeno v mobilprovás

• rychlý
    • kvalitní provedení
    • výborná výdrž baterie

Naprostá spokojenost. Výdrž je výborná i s připojením na wifi. Provedení tabletu je kvalitní, což mohu posoudit z vlastní zkušennosti, když mi opadl na roh na dlažbu cca ze 1,5 metru. Na rohu je jen mírně odřený, jinak celé zařízení bez problémů funguje.
    Android v tabletu je mírně modifikovaný, ovládání je intuitivní.

• splňuje vše, co jsem očekávala

Dobře jsem vybrala, jsem spokojená, výdrž odpovídá kvalitě

• , zakoupeno v Alza.cz

• Úžasná věcička, velký a zatím dokonale spolehlivý pomocník, se kterým se ani postarší dáma nebojí experimentovat :))
    • Vůbec nic, jen se mi až moc často
    • ztrácí a nacházím ho u syna :)).

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Typ procesoru

Rozlišení zadní

3zákazníci nedoporučují produkt

• Skoro všechno.
    • Konektor.
    • Po chvili padají naročnější hry - real racing 3.
    • Párkrát se seknul.

Za tyto peníze skvělý tablet. DOPORUČUJI.

• , zakoupeno v mobilprovás

• rychlý
    • kvalitní provedení
    • výborná výdrž baterie

Android v tabletu je mírně modifikovaný, ovládání je intuitivní.

• lehký
    • rychle reaguje
    • dobré reproduktory
    • malý displej (pokud chcete malý tablet)
    • cena (!)
    • snadný na ovládání
    • bezproblémové spuštění videa/filmu
    • rychle se nabíjí
    • pouze 30pin konektor, ne Micro USB
    • kratší nabíjecí kabel
    • zhoršená viditelnost na slunci
    • menší vnitřní paměť

Pokud chcete malý, rychlý a snadno ovladatelný tablet, tak velmi doporučuji. Mám jej skoro rok a žádný problém. u tohoto tabletu mi nevadí ani 30pin konektor, i když je pro spoustu lidi nepraktické (proto jsem tento bod uvedla jako záporný). Tablet má více než dostačující funkce.
    ovšem nelze plně nahradit například notebook nebo počítač. Práce na tabletu je poněkud horší v officu. Na zařízení je dostačující, ale na delší práci nejspíše ne. Jinak tento tablet má u mě vysoké hodnocení a nemůžu si ho vynachválit.
    doporučuji! ;)

• splňuje vše, co jsem očekávala

Dobře jsem vybrala, jsem spokojená, výdrž odpovídá kvalitě

• intuitivita prostředí
    • celkem lehký
    • internet je velice rychlý
    • dvojjádro
    • paměťová karta
    • anténa gps
    • polaris offis
    • touchwiz
    • po aktualizaci se tlačítka zpět, domů, multi tasking přesunou do prostředka, spolu i se tlačítkem menu a zmizí screen shot tlačítko, nevím proč, ale toto tlačítko nabízelo velké výhody
    • dále se po aktualizaci softwaru změní i nástroj počasí - je širší a nevzhlednější .... to je asi vše

skvělí pomocník při nějakých lehčích textových pracích, internet je velice hbitý, hry se nesekají, možná ty náročnější se sem tam drhnou . . .
    doporučuji jako internetový prohlížeč, hudební přehrávač, video přehrávač, herní zařízení, částečně čtečka knih, gps - ka

• , zakoupeno v Alza.cz

• Vůbec nic, jen se mi až moc často
    • ztrácí a nacházím ho u syna :)).

• Za tu cenu dobrý.
    • Občasné záseky.Snad to vyřeší aktualizace.

S produktem v té ceně jsem spokojen.

• dobře čitelný display
    • solidní výdrž baterie