Samsung Galaxy Tab SM-T2110ZWAXEZ

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Typ procesoru
ARM Cortex A9
Velikost paměti
8 GB
306 g

• , zakoupeno v Electro World

• Za málo penez hodně muziky. Malý, šikovný a vejde se všude. Doporučuji k nemu dokoupit ochranou fólii protoze jinak je displej hned upatlanej.
    • Displej se hned upatla a musi se furt čistit, nektere mikro sd karty s nim nechtějí spolupracovat.

V celku povedeny kousek. Baterie vydrží krasnych 5 hodin usilovne prace. Jinak pri rozumnem používání baterka vydrzi az 12 hodin.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Je šikovný do ruky, dá se s ním v případě i telefonovat. Elegantní design. Baterka zatím v pohodě drží, uvidíme časem.
    • Velice slabé rozlišení displaye, drobná písmena jsou blbě čitelná. Je pomalejší.

Za tu cenu přijatelná volba. Navíc internet na 3 měsíce a Týden na 1 rok zdarma, takže konečná cena se hezky zníží. Z displaye a rychlosti jsem trochu zklamaný. Od řady Samsung Galaxy Tab 3 7.0 jsem čekal víc.

• , zakoupeno v MOBILY-TABLETY.cz

• Dobrá kvalita a stále při ruce.

Mám ho krátce a zatím velmi dobré.

Operační systém
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Typ procesoru
ARM Cortex A9
Velikost paměti
8 GB
306 g

Mějte digitální a multimediální svět stále s sebou, ať už se budete pohybovat kdekoliv. Tablet Samsung Galaxy TAB 3 s 3G modemem nabídne 7" displej s jemným rozlišením a rozměry tak akorát pro držení v jedné ruce. S dvojicí kamer zachytíte jedinečné okamžiky kolem vás a podělíte se i o váš úsměv. Díky operačnímu systému Google Android 4.1 Jelly Bean získáte přístup k hernímu portálu Google Play, kde můžete nalézt tisíce aplikací a her, jejichž počet neustále narůstá a většina je dokonce zcela zdarma.

Pohodlně v jedné ruce

Pohybujte se po kanceláří či ve škole a držte tablet pevně a pohodlně v jedné ruce, zatímco druhou používáte pro jeho ovládání. Díky tenkým rámečkům a nízké váze padne tablet přesně do vaší dlaně.

Minimalistický design

Tenčí a užší než kdy předtím. Galaxy Tab 3 svou velikostí padne každému. Bezpečně se drží v jedné ruce a v tašce nezabere moc místa, takže jej můžete vzít s sebou kamkoliv a kdykoliv.

Displej tak akorát

Komunikujte s přáteli a rodinou pomocí webkamery, sledujte filmy, hrajte hry a surfujte na internetu kdekoliv na světe na 7" displeji s jemným rozlišením a živými barvami.

Dvojice kamer

Užívejte si možnosti dvou kamer na tabletu Samsung Galaxy Tab 3. Zadní kamera je doplňována kamerou přední vhodnou nejen pro video hovory, ale také pro autoportréty a fotografie s přáteli.

Dvě jádra, více zábavy

Tak tenký, kompaktní a lehký a přesto silný. Dvojice jader v procesoru umožní si naplno vychutnávat všechny druhy mobilní zábavy. Vyzkoušejte si, jaké je to mít v dlani celý digitální svět.

Na internet rychle a spolehlivě

Surfování na internetu, stahování filmů, seriálů či streamování videí nikdy nebylo rychlejší. S technologií Channel bonding si užijete opravdu rychlé datové přenosy až 143 Mbit/s. 50 GB na Dropboxu zdarma

Vychutnávejte si úložiště Dropbox s kapacitou 50 GB na 2 roky zdarma. Soubory uložené pomocí této služby vám budou dostupné přímo ve vašem zařízení a všude tam, kde je k dispozici připojení k internetu.

Nové možnosti hlasových a textových služeb

Zapojení se do skupinových video konverzací prostřednictvím služby Google+ Hangout je stejně jednoduché, jako potkat někoho na ulici. Oblíbená služba ChatON zahrnuje jedinečné funkce, jako je například skupinová konverzace, přenos multimediálního obsahu, interakce s přáteli a další funkce pro expresivnější a dynamičtější spojení s vašimi přáteli a známými.

Parametry a specifikace:

Porovnat

Google Android

Verze operačního systému

Android 4.1 (Jelly Bean)

Úhlopříčka displeje 7 " (17,78 cm)

Typ dotykového displeje

Kapacitní

Rozlišení v pixelech

Označuje počet bodů (pixelů), které displej zobrazí. Čím je jich více, tím je zobrazení jemnější. Doporučujeme vybírat modely s rozlišením alespoň 1024 x 600 bodů. Obecně platí... 1024 × 600

Funkce 3G modem

Rozlišení fotoaparátu 3 Mpx

Velikost úložiště 8 GB

Frekvence procesoru 1,2 GHz

Maximální výdrž baterie 8 h

Hmotnost přesně 304 g (0,3 kg)

Technologie displeje

Barva

Bílá

Paměť

Velikost úložiště 8 GB

Operační paměť 1 024 MB (1 GB)

Typ interního úložiště

Flash

Slot pro paměťovou kartu

Micro SDHC

Maximální velikost paměťové karty 32 GB (32 768 MB)

Procesor

Výdrž

Maximální výdrž baterie 8 h

Rozměry

Šířka 188 mm (18,8 cm)

Výška 111,1 mm (11,11 cm)

Hloubka 9,9 mm (0,99 cm)

Hmotnost přesně 304 g (0,3 kg)

• Dá se pouzit jako telefon
    • Zasekava se pri nejprimitevnejsich ukonecch
    • nejde rozjet aniz by se sekala skoro jakakoli hra
    • slaba viditelnoat dislpeje na slunci
    • proste vše

Mel jsem nekolik tabletu , ale toto je vysloveně hruza.
    doporučuji vsem at si rozmysli koupi tohoto šmejdu,u konkurence dostanete levnejsi a mnohem silnejsi stroj
    tento tablet je vhodny pouze jako telefon a na NEJZAKLADNEJSI funkce,cokoli slozitejsiho od nej necekejt,neprehrava ani flash

• Byla jsem spokojena, ted bohuzel uz to roct nemuzu
    • Dost casto zamrza,spis neni den, kdy by nezamrznul, sam se vypina a zapina. A baterka? Zniceho nic mam 100% a najednou 11%. Mam ho 1rok a chystam se na reklamaci...

Nedoporucila bych tento tablet, kdyby stal 2000,- budiz, ale pres 4000,- by mohl vydrzet fungovat dyl, a ne po roce pouzivani....

• intuitivnost
    • lze používat jako telefon, je to vlastně phablet
    • dobře fotí
    • po instalaci aplikací multifunkční využití
    • vejde se dobře do kableky
    • horší citlivost displeje
    • baterka moc nevydrží (1 den)
    • občas zamrzne

Přála jsem si největší telefon a tento tablet mé kritérium splňuje. Dobře se píší sms a dobře se člověk v menu orientuje. Uživatelsky jednoduchý, snadno jsem se zorientovala v nastaveních. Fotí moc hezky, jsem z toho překvapena. Jen ten displej je dost necitlivý. Výborný poměr cena/funkce.

• Výdrž baterie,funkce telefonu,3G,ještě se vleze do ruky ale klouže
    • Po aktualizacích,je pomalý,často se seká- to mám jen 4 vlastní aplikace a flashplayer,nejde usb otg ani klávesnice.V usporném režimu nepoužítelný

NEDOPORUČUJI - Bída,jsem sklamaný čekal jsem víc,muj telefon Samsung S5690 Galaxy Xcover mi přijde rychlejší 1xCpu 0,8ghz 512ram +flashpl.

• , zakoupeno v Electro World

• Displej by moh mít vyšší rozlišení nato co tablet stojí.Na nějaký hry slabej procesor, ale na většinu ok bez sekání.Velikost odpovídající na cesty,wifi jede doma v pohodě,přes O2 nic moc ale to je operátorem.Za stejnou cenu se dá sehnat lepší u konkurence nebo i za míň,stačí hledat.
    • Foťák nepoužitelnej, oproti mobilu Sony Xperia mini hrozné fotky v místnosti ,venku to jde.Rozlišení žádná sláva ale stačí.Tablet má pomalý reakce.Baterka v zátěži vydrží těch udávanejch 8 hodin.Tak po 3 měsících jsem tablet vyměnil za Acer Iconia A1.Sice je levnější než tento a možná horší značka, ale 4 jádrové CPU,16GB,IPS je znatelně rychlejší a 8 palců,je možno napojit na TV ,nebo připojit HDD,takže vůči němu je Samsung předrazenej krám, takže zame nedoporucuju, vyhozeny prachy

Displej by moh mít vyšší rozlišení nato co tablet stojí.Na nějaký hry slabej procesor ale na většinu ok bez sekání.Foťák nic moc.Rozlišení žádná sláva.Velikost odpovídající na cesty,wifi jede doma v pohodě,přes O2 nic moc ale to je operátorem.Za stejnou cenu se dá sehnat lepší u konkurence nebo i za míň,stačí hledat.Tak po 3 měsících jsem tablet vyměnil za Acer Iconia A1.Sice je levnější než tento a možná horší značka, ale 4 jádrové CPU,16GB,IPS je znatelně rychlejší a 8 palců,je možno napojit na TV ,nebo připojit HDD,takže vůči němu je Samsung předrazenej krám, takže zame nedoporucuju, vyhozeny prachy.Poslední dobou než jsem ho čenčnul se semtam sekal(nutnej restart) a při načítání stránky padal do menu.

• , zakoupeno v Alza.cz

• příjemný do ruky
    • malý, pěkný vzhled
    • pomalý
    • drahé příslušenství- obal, folie na displej

Samsung byl dárek, máme ještě Lenovo A 3000, ten je levnější a o dost rychlejší (při čekání na naskočení klávesnice a celkove při pohybu v systému, čtení pdf atd.)
    Vzhledově je ale velice pěkný, když bych neměla srovnání, tak bych byla asi spokojená.
    Baterie vydrží, ale ještě se mi nestalo, že bych ho používala těch 8 hodin v kuse. Displej má pěkné zobrazení, ale je pomalý při změně velikosti na obrazovce.

• -Za tu cenu si myslím, že nadprůměrný tablet
    • -Výdrž baterie
    • -Kvalita displeje
    • fotoaparát

Jediné mínus, které jsme u tohoto tabletu našel je nekvalitní fotoaparát, ale kdo chce fotky ať si koupí foťák :)

• , zakoupeno v MOBILY-TABLETY.cz

• Dobrá kvalita a stále při ruce.

Mám ho krátce a zatím velmi dobré.