Samsung Galaxy Tab SM-T835NZKAXEZ

Super AMOLED
Kapacita baterie
7300 mAh

• , zakoupeno v www.glmobile.cz

Je to můj první tablet. Nemám s čím srovnávat. Leda se zřízením Samsung se stejným OS Android (= s mým "chytrým" mobilem). Tablet je mnohem rychlejší než můj starší notebook. Kvalitnější obraz. Ale Windows to nejsou. Má jiný (asi lepší) USB konektor, než je "standard", zatím mi to nevadí.... Tablet také nelze použít místo počítače s Windows, jak jsem si původně myslel. Musel jsem si dokoupit pouzdro s klávesnicí, jinak se s ním nepracovalo komfortně. Ještě možná dokupím paměťovou kartu 400 GB, i když vlastně ještě nevím, čím bych ji zaplnil. Na tabletu sleduji zejm. videa, k tomu je perfektní. A jiné aktivity které jsem dosud dělal na mobilu. Velká obrazovka tabletu je výhoda.

Operační systém
Typ displeje
Super AMOLED
Kapacita baterie
7300 mAh

Samsung Galaxy Tab S4 je maximálně přizpůsobený vašemu aktivnímu stylu životu doma i na cestách. Nabízí 10,5" SuperAMOLED displej, pero S-pen pro intuitivní práci, 4 reproduktory AKG s Dolby Atmos pro prostorový zvuk, vysoký výkon a elegantní design.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v www.glmobile.cz