Recenze Nový Apple iPad 64GB 3G MD368HC/A

Ověřený zákazník Expert eshop

VladimirB

Přidáno: 19. června 2012

Zakoupeno v Expert eshop

• Nový displej v vyšším rozlišením se projeví jen v některých aplikacích, typicky při práci s obrázky, ale překvapivě i u "běžných" aplikací každodenního použití – emailu, webového prohlížeče či při čtení dokumentů; tam je vyloženě radost s ním pracovat.
  • Tables se v porovnání s dvojkovou verzí více zahřívá, rychleji vybíjí a (subjektivní pocit) déle nabíjí. Je drobet těžší.

Koupě byla vynucená (u předchozího typu vypověděla po 14 měsících službu 3G anténa a oprava se blížila ceně nového kusu), přesto jsem spokojen.

Vylepšení trojkové řady nejsou taková, abych kvůli nim odkládal funkční iPad dvojkový, ale pokud z jakéhokoli důvodu vím, že budu kupovat nový, pak určitě je lepší sáhnout po dokonalejší třetí řadě.

Výdrž tabletu: Přes pět hodin
Kolik tabletů jste již měli? Dva
Kvalita displeje: Perfektní
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

mobilizujeme.cz

Přidáno: 18. května 2012

Apple iPad 3. generace – recenze obrozeného HD monstra - Mobilizujeme.cz

Apple iPad 3. generace je tu. Přinášíme vám tak naší tradiční recenzi. Pokrok oproti předchozí generaci tabletu iPad spočívá zejména ve vynikajícím HD displeji, novém čipu A5X či vylepšeném fotoaparátu.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

• množství aplikací
  • design
  • styl
  • vyšší cena

Mám rád věci, které fungují a není příliš potřeba se zabývat jejich nastavováním, čtením manuálů, složitou synchronizací či dalšími neduhy, kterými dnešní elektronika často trpí. Především z těchto důvodů jsem již podruhé sáhl po tabletu od firmy Apple a jsem opět nadšen. Nechápu, že takto jednoduché a dobře použitelné nejsou i výrobky ostatních firem. Copak má Apple patent na jednoduchost?
Abych svá slova o jednoduchosti podložil reálnou zkušeností, mohu zmínit příběh mé mámy, která ve svých 65 letech bez návodu(!) pochopila ovládání iPadu za dobu, než jsem se vrátil z toalety.
iPad je tablet, který Vás přesvědčí, že technické parametry jsou dnes již opravdu druhořadý parametr a to, kam se bude vývoj těchto zařízení ubírat je zcela jistě ke stále jednodušší a přitom i stále širší využitelnosti.

Výdrž tabletu: Více než 8 hodin
Kolik tabletů jste již měli? Více než dva
mobilenet.cz

mobilenet.cz

Přidáno: 25. dubna 2012

Nový Apple iPad (2012) - videorecenze mobilenet.cz

Je to něco málo přes týden, co na náš trh dorazila třetí generace oblíbeného iPadu, která se pyšní nádherným Retina displejem, vylepšeným fotoaparátem a rychlejším procesorem s čtyřjádrovou grafikou. Vyplatí se ale kompletní výměna? Nejen na tuto otázku se pokusíme odpovědět v naší recenzi.

Přidáno: 10. dubna 2012

iPad 3. generace podrobně - YouTube

Podrobnější pohled na iPad 3. generace od společnosti Apple

Přidáno: 27. března 2012

iPad 3. gen. a iOS z pohledu androiďáka - YouTube

Do rukou se mi dostalo velice zajimavé zařízení od společnosti Apple. Jak asi tušíte, jedná se o nový iPad, tedy iPad třetí generace. Jak na mě, jako na uživatele systému Android, toto opěvované i zatracované zařízení působí?

Přidáno: 24. března 2012

iPad 3. generace - unboxing a první dojmy

Když se androiďák poprvé potká s iPadem 3. generace

tablety.plumi.cz

Přidáno: 17. března 2012

Apple iPad 3. generace

Nový tablet Apple iPad 3. generace vyniká dotykovým displejem Retina s velmi vysokým rozlišením 2048 x 1536 bodů, který zajišťuje vynikající čitelnost včetně možnosti zobrazit...

Celá recenze na tablety.plumi.cz

• je příšerný
  • neovladatelný
  • hrozný
  • nabíjí se asi 8 h.
  • baterie vydrží asi 2 h.
  • někdy vůbec nereaguje na dotek
  • nepřišel mi USB kabel
  • nepřehrává mi písničky
  • nefunguje mi internet
  • asi 5krát se mi nezapnul
  • 3krát sem ho musela reklamovat
  • našlo by se i víc,ale to bych popsala stránku!!! :D

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Výdrž tabletu: Kolem tří hodin
Dotyková obrazovka: Občas nepřesné reakce