Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Microsfot Surface Pro 6 LQK-00003

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Operační systém
Windows 10

Parametry produktu

Operační systém
Windows 10

Popis produktu

Surface Pro 6 - i7 - 16GB - 1TB - Platinum (LQK-00003) Ultralight a univerzální. Díky novému procesoru Intel® Core ™ s 8. generací a plné verzi systému Windows 10 Home získáte vyšší produktivitu díky novému modelu Surface Pro 6. Nyní rychleji než kdy jindy.

Pracujte, hrajte, streamujte, udržujte aktuální informace Proveďte každý den své sny a relaxujte na své oblíbené show večer. Váš notebook, váš styl Nový Surface Pro 6 umožňuje neuvěřitelně snadnou práci a přehrávání kdekoli a všestrannost přepínání z laptopu do režimu tabletu – stejně jako se vám líbí. Díky systému Windows 10 Home můžete využít výhod známých funkcí, jako je přihlašování bez hesla a inteligentní asistent Cortana, abyste mohli optimálně pracovat s aplikací

Office 365 ve Windows.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Produkt zatím nemá žádné recenze.