Samsung Galaxy Tab S8+ Wi-Fi 256GB SM-X800NIDBEUB

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Typ procesoru
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1
Velikost paměti
256 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
6 Mpx
Hmotnost
567 g
Produktová řada
Samsung Galaxy Tab S8

Parametry produktu

Výrobce
Typ procesoru
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1
Velikost paměti
256 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu
6 Mpx
Hmotnost
567 g
Produktová řada
Samsung Galaxy Tab S8

Popis produktu

Nové pero S Pen

Bez ohledu na to, jakou velikost tabletu si vyberete, zbrusu nové pero S Pen je součástí balení a magneticky se přicvakne na zadní stranu řady Galaxy Tab S8 pro nabíjení. Pište, skicujte, čmárejte nebo kreslete všechny své nejdivočejší nápady pomocí pera S Pen s mimořádně nízkou latencí. Nové pero S Pen představuje tisíc nástrojů v jednom a umožňuje působivou úroveň ovládání.

Odolný a lehký design

Kryt ze silnějšího hliníku chrání před všemi typy nárazů a pádů. Jedná se o náš dosud nejtenčí, největší a nejodolnější tablet Samsung Galaxy Tab S, který vyvažuje působivou odolnost s mimořádně lehkým a tenkým designem.

Skrytý umělec s Clip Studio Paint

Rádi kreslíte nebo malujete? Clip Studio Paint byl vytvořen přímo pro kreativní lidi, jako jste vy. Díky přirozenému pocitu štětce můžete oživit své nejnápaditější výtvory. Řady Galaxy Tab S8 a Galaxy S22 fungují jako epické plátno s epickou paletou. Vybírejte štětce v telefonu a mějte přitom čisté plátno.

Mistrovské dílo s LumaFusion

Připraveni vytvořit dokonalé mistrovské dílo? S Pen a LumaFusion jsou zde, aby vám pomohli. Upravujte videa rychleji a přesněji díky největšímu pokroku v odezvě pera S Pen. LumaFusion poskytuje různé editační nástroje - pro dosažení požadovaného filmového střihu.

Videa v rozlišení 4K

Dvojitý přední fotoaparát (Ultra široký + široký) se může pochlubit působivým zorným polem, které poskytuje optimální záznam videa v rozlišení 4K.

Automatické rámování

Automatické rámování zajišťuje pozornost, kterou si řečník zaslouží. Takže můžete nahrávat lekci tance a kamera se automaticky přiblíží, aby při výuce zaostřila na vás a vaše pohyby. Pozornost se dále projeví při videohovorech. Když se k hovoru připojí noví přátelé, dvojitý přední fotoaparát (ultra široký + široký) je dokonce umí automaticky přiblížit, aby je zahrnul, takže máte pocit, že s nimi mluvíte osobně.

Aplikace Google Duo

Zavolejte své nejlepší kamarádce nebo až nejbližším přátelům pomocí vysoce kvalitní aplikace pro videohovory. Díky technologii redukce šumu se třemi mikrofony se můžete soustředit pouze na hovor. Můžete dokonce vytvořit tým a kreativně spolupracovat pomocí Jamboard – interaktivní tabule Google. Sdílejte svou obrazovku a vyzkoušejte ji společně pomocí aplikace Google Duo. Dívejte se na videa a diskutujte o nich společně v reálném čase.

Youtube Premium

Streamujte všechny své oblíbené pořady nebo filmy z pohodlí – no, vlastně odkudkoli chcete. Sytý displej a zesílené basy vytvářejí pohlcující zážitek. Pokud film není vaše parketa, můžete si nerušeně pouštět oblíbenou hudbu a videa díky čtyřměsíční zkušební verzi služby YouTube Premium, která je součástí nákupu.

Streamování na cestách se sítí 5G

Hyperrychlé 5G poskytuje výkon, který vám umožní streamovat cokoliv chcete – hudbu, filmy nebo obsah. Streamujte kdekoliv – i venku a na cestách.

Přicvakněte klávesnici a pracujte

Když je čas pustit se do práce, pokročilý ochranný kryt s klávesnicí a touchpadem poskytuje vzpřímenou polohu, díky které je přepnutí do pracovního režimu hračka.

Nejrychlejší čip, který vás bude bavit

Zažijte bleskovou rychlost v různých akčních hrách a editačním softwaru s mobilním procesorem 4nm – mobilní platformou Snapdragon 8 Gen 1 Mobile Platform.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.